Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a teendő akkor ha egy...

Mi a teendő akkor ha egy másik középiskolába szeretném folytatni a tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok azonban személyes okok miatt egy másik iskolába szeretnék átiratkozni azonban nem tudom hogy ehhez milyen tennivalók szükségesek

2015. nov. 30. 16:47
 1/2 anonim válasza:
Szia, Igazából annyit kell tenned, h kiválasztod melyik iskolába szeretnél átmenni, neten kinézed az iskola titkárság számát és vagy te vagy a szüleid felhívják és közlik, h át szeretnél menni, ezután adnak egy időpontot, h mikor menjetek be beszélni az igazgatóval. Összepakolod az iskolával kapcsolatos irataidat (bizi, személyi, oklevelek, eredmények, stb..) majd bementek, beszéltek az igazgatóval ( te nagyon kedves és mosolygós leszel) az igazgató megmondja kell-e külömbözetit tenned vagy sem és kb. 1 hét múlva már oda jársz suliba. (én sokszor váltottam sulit és sosem írattak velem külömbözetit vagy ilyesmi. Ez egy nagy kamu, h sok idő meg nehéz) Nagyon egyszerű az egész, sok sikert az új sulihoz. 17/L
2015. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,sokat segítettél köszi :)
2015. nov. 30. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!