Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik helyre a legnehezebb...

Melyik helyre a legnehezebb bekerulni? Tatabányai Árpád Gimnázium, Bárdos László Gimnázium vagy az Eötvös József Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Aki az Arpadba vagy a Bardosba jár az írja már le milyen iskola és nehéz volt -e bekerulni....

2015. dec. 1. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A legerősebb az Árpád és Eötvös attól is függ hányan jelentkeznek,milyen felvételiket írnak stb.
2015. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Az Eötvösbe egyértelműen nehéz bejutni mivel eléggé sokan jelentkeznek oda és híres is.
2015. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Arpadrol jokat hallottam eleg eros, bardost nem ismerem, en eotvosbe jarok, es volt olyan gyerek mikor felveteliztem, hogy fazekasba felvettek de hozzank nem.. de sok sikert en bizni fogok benned, csak az eotvos, ha a 4-5szoros tuljelentkezes nem riaszt el, mindenkepp ird be legalabb
2015. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszonom,aranyos vagy...nem riaszt el en oda szeretnek menni az Eotvosbe,voltam nyiltnapon is es szerelmes lettem az iskolaba...jo tanulo vagyok es a felvetelire is keszulok...meglatjuk mi lesz :)
2016. jan. 2. 19:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy sikerult a felveteli? :)
2016. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Fuu nagyon gyenge lett,ragorcsoltem es teljesen leblokkoltam :( Az elso harminc percben kb. semmit nem tudtam csinalni csak lapozgattam :((

Amugy 61 pontos lett. Azt mondjak az idei atlaghoz kepest jo,hat nem tudom :S

2016. febr. 2. 18:21
 7/14 A kérdező kommentje:
Felvettek *___*
2016. júl. 10. 20:00
 8/14 anonim válasza:

Így utólag is gratulálok, ügyes vagy!❤


A tatai Eötvösről van/volt szó amúgy? :3

2016. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😄

Igen,arról 😊

2016. nov. 27. 12:43
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, már nem aktuális, de én mindkét iskolába jártam, és az Árpád jóval nehezebb, de az 5vös ezerszer szebb és sokkal jobb a hangulat is. :)
2018. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!