Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár itt a Porpáczy...

Valaki jár itt a Porpáczy Aladár Középiskolába Fertődön?

Figyelt kérdés
Ha igen, mesélnétek kicsit a suliról?:D Főleg a turisztikai része érdekelne:)

2015. dec. 4. 21:56
 1/1 anonim válasza:

Szia.

Én oda járok, bár én a magyar osztrák képzésre, de azért elmondom, amit tudok. Tanulni kell rendesen, az biztos. De hát hol nem? Az oktatás két épületben van, szóval tesiórákra mindenképpen át kell járni, de ez végül is nem olyan nagy dolog. Bár épül az új iskolaépület, de nem gondolnám, hogy jövőre elkészülne, szóval bármit mondanak, azzal szerintem ne számolj. A tanárok között van jó is, rossz is, de akiket én ismerek azok közül senki sem vészes. Csak néha hülyeségeket beszél. :D A közösség szerintem jó, legalább is mi jól kijövünk mindenkivel. Nem vagyok koleszos, de állítólag a kaja elég rossz. Bár gondolom máshol sem 5 csillagos étterem van, szóval ne ez alapján dönts. :) Összességében szerintem jó suli, de azért a kerítés nincs aranyból, és koránt sem tökéletes. Én ennyit tudok róla mondani, szerintem megjelölni érdemes, aztán majd eldöntöd, hogy mi legyen. Remélem tudtam segíteni, és sok sikert a felvételihez!

2016. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!