Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek normális érzés?

Szerintetek normális érzés?

Figyelt kérdés
Egyre több osztálytársam megy el kis gimnáziumba mert jó tanulók. De én nem és ezért tökre butának érzem magam pedig 4-5 vannak mindig. De ha mondjuk megkérdeznék akarsz ilyenbe menni, nem-et válaszolnék. De mondjuk haverom is menni fog, megkérdeztem szeretne-e menni. Azt mondta nem meg már alig bírja mert angolt németet tanul jár úszni szóval általában 7 óráig tanul stb... Szóval egyszerűen olyan érzés mintha közép iskolát hagynám ki :/

2015. dec. 7. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

De ugye tudod, hogy te is leszel majd középiskolás? Semmivel sem vagy kevesebb, mint azok, akik előbb mennek gimnáziumba. Mondom ezt úgy, hogy én is hatosztályos gimibe jártam hetediktől.

Nem vagy butább, nem csak azok mennek oda, akik okosak. Nekem pl. voltak olyan osztálytársaim a gimiben, akik nagyon buták voltak, vagy rosszul ment nekik a tanulás, és kettessel csinálták végig az egészet. Volt olyan, aki érettségi évében bukott meg kötelező érettségi tárgyakból! Azért az nem semmi :D


Szóval ne érezd emiatt rosszul magad, nem maradsz le semmiről. Ez egy döntés kérdése, és te amúgy is írod, hogy nem akarnál ilyen suliba menni. Ettől még nem vagy kevesebb, vagy butább. Tanuld meg a saját életedet élni :)

2015. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!