Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Új iskolába szeretnék menni....

Új iskolába szeretnék menni. Hogy vesznek át?

Figyelt kérdés
11.osztályba járok minden félévben megbuktam egyszer de év végére kijavítottam.Most rá jöttem ez az iskola tényleg nem nekem való(nem vagyok bolnond 4,5 volt az átlagom 8.osztályban csak lusta lettem tanulni és inkább barátaimmal vagyok). Most félévkor át szeretnék menni egy gyengébb iskolába. Ha át megyek 9.félévtől kezdek ott? Ahova most járok 4év+1 érettségi után ,ott 3 év szakma ...Ha át megyek 9.félévtől kezdek ott?

2015. dec. 8. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Miért kezdenél ott? ha erősebb volt a suli akkor még szntfelmérőt se kell tenned,de szerintem év közben nem nagyon lehet át menni,max év végén és ott kezded újra ahol befejezted a másikat
2015. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert nehéz ez a suli és szerintem nem lesz érettségim (bocs a hibákért)
2015. dec. 8. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!