Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen gólyatábor?

Egyetemen gólyatábor?

Figyelt kérdés

Mi a helyzet akkor, ha nem vagyok az a piálós fajta (a likőrt megiszom, de minden más alkohol azonnal kijön belőlem kb.. egy ominózus eset után, de ez most lényegtelen, hogy miért), így tartok attól, hogy - igaz, még fel sem vettek egyetemre, de majd ott- a gólyatáborban ki fognak nézni és nem fog velem senki beszélgetni, szóba állni, mert nem iszok.

Alapvetően nem vagyok az a nagy dumás, de ha megtalálom a társaságomat, nagyon jól elvagyok velük.


Illetve, hogy a szexuális jellegű játékok gondolom elég gyakoriak... Mi a teendő, hogy illedelmesen kihúzzam magamat ezekből? Van barátom és nem szeretném, hogy pont egy gólyatábor közénk álljon. Viszont nem szeretném megkapni a gyáva és besz.ri jelzőket sem, amiért nem csókolok meg máris 5 embert és fekszek össze 8-cal.



Nektek hogyan zajlottak ezek a dolgok? És milyen megoldásokat láttok erre a problémákra?


(Még ha lenne is valaki, aki csábítani próbálna, nagy akaraterőm van, úgyhogy biztos, hogy ellen tudok állni ennek, nem fogom egy futó kalandért otthagyni régebb óta tartó kapcsolatomat. Előző barátomnál lett volna ilyenre lehetőség, de sehogy sem vitt volna rá a lélek.. ebből induljon ki valaki, ha mindenáron meg akarna győzni, hogy de, úgyis meg fogom csalni, stb.)


Köszi előre is! :)



2015. dec. 13. 15:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Pontosítok: néhány pohárka ital belefér, de ez a földig iszom magam dolog nem az én világom.

És persze a lényeg nyilván az lenne, hogy jól érezzem majd ott magam és szerezzek új ismerősöket, barátokat, de vajon vannak ott ilyen "nyugisabb" emberek? :)

2015. dec. 13. 15:57
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem, minden golyatabor egy nagy orgia. Fogadd el...
2015. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. egyáltalán nem iszom, és ezzel nem voltam egyedül a táborban. Azóta is azokkal vagyunk barátok, mi mint nem piálós társaság :)))

Szexjátékok sem voltak, de bárki bármiből kivonhatta magát. Én jól éreztem magam, szerintem egy próbát megér.

De ráérsz még ezen filózni, előbb juss be az egyetemre. :)

2015. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Akkor minek akarsz elmenni?


Inni nem akarsz, játékokból kivonnád magad, így nincs sok értelme. Az első pár héten úgyis megismersz mindenkit a szakon. Nem nagyon számít hogy voltál-e gólyatáborban vagy sem. Vagy ha nagyon fosol, hogy nem lesznek barátaid akkor menj Freshmen táborba, vagy a helyi megfelelőjébe ahol egy hétig tanultok.

2015. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, idézem a legutóbbi kommentemet:

"Pontosítok: néhány pohárka ital belefér, de ez a földig iszom magam dolog nem az én világom.

És persze a lényeg nyilván az lenne, hogy jól érezzem majd ott magam és szerezzek új ismerősöket, barátokat, de vajon vannak ott ilyen "nyugisabb" emberek? :) "


Tehát de, írtam, hogy belefér egy kis ivás, de taszítónak tartom, mikor valaki a saját hányásában fetreng, főleg, ha lány az illető.

Játékokból nem vonnám ki magam, egy szóval nem írtam ilyet, csak ezekből a durva ki d.g meg kit "játékokból", amik szerintem nem viccesek. A csapatépítő és kreatív játékokban minden bizonnyal benne lennék, meg aminek van értelme.



Második válaszoló, köszönöm szépen! :) Remélem, én is így leszek vele. :)

2015. dec. 13. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetemre (életkor alapján legalábbis) felnôtt emberek mennek. Ha valamit nem szeretnél megcsinálni, akkor kedvesen mosolyogva azt mondod, hogy nem, köszönöm. Az értelmesebbje egybôl megérti, a kevésbé értelmesének még lehet, hogy kétszer el kell majd mondanod, mire felfogja, és békén hagy. Lehet, hogy ezt azzal a felkiáltással teszi, hogy 'milyen uncsi fapina vagy, vagy akármi' - de kit érdekel? A távozásával sokat úgyse vesztesz, szóval emiatt kár félni.


Elég sok ember van egy gólyatáborban, és gólyatábora válogatja, hogy mekkora azok aránya, akik számára a szórakozás a "minél gyorsabban ordenáré részegre iszom magam" (illetve hányan vannak, akik úgy érzik, hogy nekik ott azt kell tenniük, mert különben nem lennének részei a "bulinak"), de biztos lesz néhány olyan emberke is, akik meg nem így állnak hozzá.

És a gólyatábor ilyan szempontból hasznos lehet, hogy ott könnyebb kiszúrni az ilyen, a te habitusodhoz közelebb álló emberkéket.

2016. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!