Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Városmajorról lenne pár...

A Városmajorról lenne pár kérdésem: Leginkább az h hány pontos központi írásbelivel vennének fel? Egy olyan 4-5-ös átlaggal?

Figyelt kérdés
De érdekelne közösségi vélemények is... válaszokat előre is nagyon köszönöm :D

2015. dec. 13. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, az átlag legyen inkább 5-ös höz közelítő (értsd, kb. 4,6-7-8-9). A központi 75 pluszos. A hozott jegyek amúgy nagyon számítanak.

A közösség nagyon jó, akiket szóbeli nélkül felvettek, azok nagyon jól össze tudnak ismerkedni már az elején.

2015. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálunk olyan is van, aki 70 ponttal jutott be, mondjuk az átlaga azt hiszem nagyon jó volt. Amúgy nagyon megéri idejönni szerintem, nagyon féltem a sulitól, mert még csak nem is akartam jönni a tagozatra, amin vagyok és senkit se ismertem, de utólag nagyon jó döntés lett. A tanárok korrektek és a suli hangulata nagyon jó, nagyon sok kedves és segítőkész ember van :)
2016. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bogi11 ***** válasza:
Melyik tagozatra jársz? És miért nem akartál odamenni?
2016. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazabol mostmar megsem jelolom... Elcsesztem a felvetelit (tulsagosan izgultam) de koszi a valaszokat!
2016. jan. 22. 23:05
 5/6 anonim válasza:
Mennyit írtál?
2016. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogi11 ***** válasza:
Sajnálom kérdező . :( Engem is érdekelne, hogy mennyi lett az írásbelid. Sajnos kevés iskola tette ki az eredményeket.
2016. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!