Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimi valasztas? Budapseti...

Gimi valasztas? Budapseti angol nyelvi elokeszitos osztalyokat indito gimnaziumokat keresek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8.os vagyok. Eddig a Veres Palnet, Rakoczit, Szent Margitot es Szabo Lorincet neztem. Irjatok ha tudtok vmit ezekrol az iskolakrol(pozitiv-negativ) vagy ha valami hasonlot tudnatok ajanlani.

Elore is koszi. ;)



2015. dec. 14. 17:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
Rakoczi!!!! Legjobb!!! NEM BANOD MEG! belepsz es szerelmed az a suli 😍 most is ott lennek legszivesebben
2015. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 klopusz ***** válasza:
Madách - nagylányomnak bejött.
2015. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Madachrol lenne par kerdesem:

Milyen a tarsasag?

Milyen atlaggal lehet bekerulni?

Hany pontos felvetelit kell irni?

Milyen nyelvvizsgat lehet megszerezni?

2015. dec. 15. 14:54
 4/13 anonim ***** válasza:
veres pálné <3
2015. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Szent Margit ;) Ha lenne róla kérdésed, nyugodtan írj.
2015. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ady Endre gimnázium.
2015. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindket iskolarol(veres palne, szent margit,)azt kerdeznem, hogy:

-milyen a társaság

-mennyit tanul egy nap(hany orat)

Es meg ha van valami tapasztalatok veluk kapcsolatban. (Meg esetleg meg azok a kerdesek amiket a madachcsal kapcsolatban kerdeztem.)

2015. dec. 19. 12:14
 8/13 A kérdező kommentje:
Uuu....meg azt kerdeznem h valaki esetleg ismeri a Szent Benedeket(2. Janos Pal) mert lehet az is egy alternativa. (Foleg a tarsasag erdekelne.)
2015. dec. 29. 09:32
 9/13 anonim ***** válasza:
[link] Itt az összes gimnázium, amik közül választhatsz, mellé van írva, melyik nyelvi előkészítős :)
2015. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A sulikról pedig:

A Madáchban nagyon sok lány van, az iskola 70 %-a, kicsit több. A Veres Pálnéban dettó, de arra később visszatérek. Vannak klikkesedések a Madáchban, de mindenki meg tudja találni a közös hangot azzal, ki lesz a "klikke", szóval ez jó :)

Átlagod legyen 4,5 felett, de eléggé afelett. Központi meg 70 nagyonafelett. Szóbelin nagyon húzz rá, nem tudom mi alapján pontoznak, de elég szigorúak. Fogalmazz választékosan magyarul, legyen mindenről véleményed, ha jól tudsz angolul beszélni nem lesz gond :D

Minimum két középfokú nyelvvizsgával kikerülsz a Madáchból, de a cél igazából két felsőfokú, és két emelt szintű érettségi :D


Veres Pálnét annyira nem ajánlom. Itt elolvashatod, miért: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar.. , a "Hatosztályos?" mondattal kezdődő válasz az enyém. Szerintem amúgy ott kb. napi 2-3 órát kell tanulni, elég sokat szerintem.

2015. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!