Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a budapesti Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskolába?

Figyelt kérdés

Hetedik év végi jegyeim,amiket néznek a Gundelben: irodalom-4,magyar nyelv-4, történelem-4, matematika-3 nyelv-4 (bár nem tudom számít e az,hogy két tannyelvű iskolába járok és a 4-es jegy itt azért nagyon jónak számít).

Félévhez közel nagyjából tudom már a 8. félévi jegyeimet is:

irodalom-4,magyar-5, történelem-5, matematika-vagy 3 vagy 4, nyelv-4.

Tegyük fel, hogy az írásbelin 100 pontból 60 fölött teljesítenék, a szóbelin pedig 50-ből kb. 40 pontot (vagy kevesebbet) érek el, lenne esélyem bekerülni a Gundelbe? A német nyelvi előkészítős osztályt néztem, illetve a sima vendéglátós szakközepet, szintén német nyelvvel. Mi a véleményetek, van esélyem bekerülni? Előre is köszönöm a kedves, értelmes válaszokat!



2015. dec. 14. 20:35
 1/2 anonim válasza:
Ilyen jegyekkel jók az esélyeid nagyon. Nekem egy kicsit voltak jobbak a jegyeim, az írásbeli felvételim 72 pont lett. (szóbeli tavaly nem volt) És így lettem 3. az ideiglenes listában. A felvételire gyúrj rá a legjobban, tapasztalatom szerint azt nézik a legjobban. Sok sikert! :)
2015. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a Gundelbe járok (sima vendéglátós szakközépbe). nekem az írásbelim 66 pont lett. hetedikes jegyeim: matek-4, irodalom-5, nyelvtan-4, töri-4, nyelv-3 vagy 4. nyolcadikos: matek-4 irodalom-5 töri-4 nyelvtan-4 nyelv-4. (és én matek tagozatos általános iskolába jártam) és nálam rosszabbakat is felvettek tehát a sima szakközépbe biztos felvesznek de szerintem az előkészítősbe is.
2016. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!