Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi gond. Hosszú egy...

Egyetemi gond. Hosszú egy kicsit de nagyon megköszönöm ha segítesz?

Figyelt kérdés

Szóval,a DE-MÉK karra járok mezőgazdasági mérnök FOSZ képzésre.Most tavasszal kellene végeznem viszont egy tárgy miatt nem fogok tudni menni, következő félévben a gyakorlatra így nem végzek.+1 év 1 tárgy miatt.

Na viszont ez nekem nem tetszik,de nagyon nem.

Úgyhogy arra gondoltam,hogy ezt a szakot itt hagyom és jelentkezem alapszakra.(eredetileg is akartam menni alapszakra)

Beadom a jelentkezésem erről pedig kiiratkozom.Levelezőre szeretnék menni mert mellette ha minden igaz februártól lessz munkám.

És most lenne pár kérdésem.


1.Addig nem akarok kijelentkezni míg nem vagyok biztos benne,hogy felvettek.Azt lehet,hogy majd nyár végén iratkozom ki amikor már tudom ,hogy felvettek vagy nem?

2.Ha innen kiiratkozom de ugyanazon a karon kezdem a másikat,akkor is ki kell fizetnem a féléveket?Ugye 1 félév után nem kell fizetned,ha utána iratkozol ki akkor ki kell fizetni de ebben az esetben is?

3.Attól mert nem végzem el, még a tárgyakat elfogadnák alapszakon, amiket lehallgattam?


Nagyjából ennyi..ha eszembe jutna valami még felteszem a kérdésem. :)

Valakinek esetleg a Nyíregyházi Főiskola Mezőgazdasági karáról van információja??

Azt tervezem ,hogy 2.helyre ezt fogom beírni.

Milyen ott a tanítás,tanárok.Könyebb mint pl.itt debrecenben?


És tudom TO..de aki MÉK-es az tudja,hogy milyen a TO nálunk.Aki nem az,az pedig képzeljen el olyan embereket akik utálják ha hozzájuk mész segitségért és általában nem is segítenek hanem inkább hátráltatnak..és elküldenek azzal ,hogy olvass utána a gondjaidnak az interneten.


Köszönöm


Nagyon köszönöm.


2015. dec. 14. 23:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!