Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Karinthy Frigyes...

A Budapesti Karinthy Frigyes Két Tanítási Nyelvű Gimnáziumban a szóbeli felvételi hogyan zajlik, mit kérdeznek? Egyaránt a matek és a magyar szóbeli is érdekel.

Figyelt kérdés
Legfőképp a 2015-ös szóbelik érdekelnek, de a korábbiaknak is örülök ha elmondjátok. Előre is köszi!:)
2015. dec. 21. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia én tavaly szóbeliztem és most oda járok:)

Matekon bemész és húzol egy feladatlapot. Azt hiszem 5 vagy 10 feladat van nem emlékszem pontosan. Van benne logikai feladat,szöveges feladat,egyenlet,pitagorasz tétel,ilyesmik. 3an vagytok bent a teremben 2en készülnek egy valaki beszél. Szóval van egy kis időd kb 20 perc talán h megoldd a feladatokat. El kell mondani a megoldást,és valamikor azt is megkérdezik hogy kaptad meg.Ha valami rossz megpróbálnak rávezetni és ha így rájössz így is megkapod a pontot:)

A magyar szóbelin is bemész húzol egy verset. Leülsz a helyedre és elemzed,de megvannak adva szempontok. Aztán odamész a tanárokhoz és beszélgetsz a versről meg elmondod amiket nagyjából leírtál. De ilyen rímképletek meg ilyen hülyeségek:D Aztán húzol egy témát és arról kell beszélgetned:) Én a technika újdonságait húztam.

Összeségében nem nehéz ne félj :)

Amúgy nekem 25/23 lett a matek és 25/22 a magyar szóbelim

Sok sikert :)

2015. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*azt akartam írni h ilyen rímképletek meg ilyen hülyeségek nem kellenek :D
2015. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,te milyen tagozatra mentél?
2015. dec. 26. 12:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Angol kéttan :)
2016. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én arra készülök, milyen a légkör? Neked hány pontos lett a központid? És a ranglistán hányadik helyen kerültél be?:)
2016. jan. 10. 20:04
 6/12 anonim ***** válasza:

A légkör szuper én nagyon szeretek ide járni:) 0.ba ugye 12 fős angol csoportokra vagyunk bontva és nagyon kis családias a hangulat:)

A központim 80 pont lett, a szóbelim 45 pontos és a vitt jegyek 50 pont szoval 175 összpontszámom volt és az angol kéttan ideiglenes listáján 62.voltam :)

2016. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát nekem szombaton van a központi. És te még miket jelöltél meg?
2016. jan. 14. 16:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Károlyi Mihály Spanyol kéttannyelvű, Szent László, és utolsónak a Szerb Antal angol tagozat
2016. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt esetleg nem tudod, hogy tavaly az angol-kéttanra az utolsó mennyi összpontszámmal (központi, hozott pontok, szóbeli) került be?
2016. jan. 24. 19:15
 10/12 anonim ***** válasza:
167 körül
2016. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!