Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik az ELTE Tanárképzőjébe...

Akik az ELTE Tanárképzőjébe járnak, hol vannak az órái?

Figyelt kérdés

Van külön épülete a TKK-nak is? vagy egyben van valamelyik másikkal?

Valamint a TKK-nak miért nincs egyetemi nyílt napja?



2015. dec. 27. 15:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui.: angol-orosz szakra szeretnék jàrni
2015. dec. 27. 15:28
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
A nyelvszakos tanärisoknak,te esetedben angol-orosz, a Múzeum körúton biztos van órája. (Elte BTK). Abban nem vagyok biztos, hogy másik épületben is vannak óráik.
2015. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Múzeum körúton vannak az angolos és oroszos órák (tehát a BTK-n), a pszichológiás órák pedig a Kazinczyban, ami gyalog kb. 10 perc vagy annyi se a BTK-ról.
2015. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És arra még tudnátok válaszolni, hogy mi a külonbség az ELTE-TKK és ELTE-PPK között?
2015. dec. 28. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A TKK, a Tanárképző Központ ez tulajdonképpen nem egy "kar" hanem egy szervezet, mely koordinálja a 4 tanárképzésben résztvevő kar (BTK, TTK, IK és PPK) munkáját.

A PPK, a Pedagógia és Pszichológia Kar, ahol az osztatlan tanárisoknak pedagógiás órák vannak.

Remélem, érthető. :)

OT-s elsőéves

2015. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dejó! Köszönöm! Múltkor kerestem ezt a két 'kart' a térképen, és ugyanoda bökött az AppleMaps, és ezért nem értettem... De már igen! Köszi!
2015. dec. 28. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha oda jársz, leginkább a büfében fogod tölteni az idődet.. ..utána meg egész életedben a McDonaldsban.
2015. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kötve hiszem 7-es
2015. dec. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!