Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztatlan tanári szakon kb...

Osztatlan tanári szakon kb hány órátok van egy héten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég nagy a szórás és egy egyetemen nem egy óráig tart egy "tanóra"(előadás, szeminárium, etc.).


Azért érdekelne, mik a tapasztalatok.



2015. dec. 28. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakfüggő. Én előadásokra nem járok, ergo túlélhető. Péntekem szabad, és a maradék 4 napon sem voltam bent egész nap. Ha bejártam volna előadásokra, akkor sokkal több lett volna nyilván.
2015. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a legtöbb előadásra bejártam, persze volt egy-egy, amin nem voltam ott, de olyan nem volt, hogy na én erre most nem járok. Én az ELTE-re járok, magyar és nyelvszakos vagyok, heti 13 órám volt első félévben és csak hétfő-kedd-szerdán voltak óráim.

Ha kiszámolod, ez majdnem 20 "munkaórát" jelent hetente.

2016. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
PTE BTK osztatlan tanári, heti 24 db 90 perces óra. Mind kötelező...
2017. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most már én is belülről látom :D


Bár nekem ELTE BTK-n 33 kredittel 13 órám van. Abból egy 135 perc (3x45p), a többi 90perc

2017. jún. 2. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
24 db 90 perces órád van alapesetben? kutya beveszi megdöglik.. esetleg, ha sok tárgyat vettél fel előre, vagy mindegyik tárgyad 2 kredites. nem hinném, hogy ez lenne az alapeset
2017. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert 24x2 az már alapból 48, ami nem egy átlagos félév. kivéve, ha van több dupla órád, de úgy sem jön ki a matek
2017. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én se igazán értem. Én a fenti mennyiséggel is nagy nehezen végeztem/végzek csak.


Mármint amikor egy 2 kredites szemináriumra hétről hétre annyit kell olvasni, mint előző félévben egy 4 kredites tárgyra. Nem tudom máshol hogy megy, de innen nézve eléggé nem reális a dolog.

2017. jún. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!