Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kezdjek el készülni a...

Hogyan kezdjek el készülni a matek érettségire?

Figyelt kérdés
2 éves nappali érettségi képzésben veszek részt. Először szakmát szereztem.A tantervünk ugye olyan,hogy nekünk 1 év alatt 2 év anyagát kell magunkévá tenni.Még hátra van a Térgeometria,Sorozatok,Kamatoskamat.Február közepére befejezzük.Végig jeles voltam matematikával,de igazából hamar elfelejtem a dolgokat,hogyan kezdjek neki az érettségire készülésnek?80% körüli értettségit szeretnék.

2015. dec. 29. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd el megírni a régebbi érettségiket. Mindenki úgy csinálja.
2015. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezek szerint a koordinátageometria az eukldeszi 2D-s geo és a valszám kombinatorika megy?


akkor már gyakorlatilag megvan az ötösöd...

2015. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én szintén 2 éves képzésben vettem részt de nekem előtte nem volt matek és hát így is sikerült pedig szégyellem de mindenből jó voltam csak abból nem, jártam magántanárhoz érettségi előtt de az nem sokat segített, így youtubeon vannak megoldva érettségi feladatsorok pl 2014 es októberi letöltöttem hozzá a feladatlapot és a palival aki csinálta a feladatot én is úgy csináltam pedig előtte meg nem is láttam ilyet, és 25% lett de tényleg abszolút azelőtt 5 évig nem volt matekom , de ez neked is befog válni, fent van pl a májusi is 2015-ös töltsd le a feladatlapot és kezd el nézni videón mellé, hogy csinálja meg , mert ugye az érettségin is hasonló lesz csak más számokkal! Remélem érted mit mondok és tudtam segíteni, sok sikert!
2016. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!