Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Budapesti Metropoli...

Vélemény a Budapesti Metropolitan Egyetemről?

Figyelt kérdés
Milyen a színvonal?

2015. dec. 30. 16:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
37%
hat szerintem az egy kula az egesz egyetem meg minden. nekem biztos nem kéne. bele bolondulsz abba a sok gyádzba amit ott meg kell tanulni, full jo az elet anelkul is hogy egy irodába beüljél mert te már egyetemen voltál. hát egyik helyen is sz. opatnak meg a masik helyen is dik ebbe mi a jo. há meg bolondulsz baz.meg xD
2018. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem több ismerősöm az Eltére jár és néztem, hogy ők mit tanulnak. Gazdasági matematika, informatika, statisztika sokkal könnyebb ott. Papiron számolnak mint 20 évvel ezelőtt. Mi programokat használunk mint a 21. században illik. Nálunk a jog volt nevetséges, ott nagyon kemény (Mindenki tud dönteni, hogy egy közgazdásznak a jog vagy a matek, infó a fontosabb. Szerintem az utóbbiak ) . Én úgy érzem Jól döntöttem, hogy a METU-ra járok, mert rengeteg segédanyagot oktatóvideót töltenek fel és kevés energiabefektetéssel rengeteget lehet tanulni. Sok az online óra, jobb mint a jelenléti, mert egy 300 fős előadáson ha rossz helyen ül az ember alig lehet hallani és látni valamit. Egész életemben 2-es voltam matekból, de a töménytelen mennyiségű segédanyagnak köszönhetően 4-es voltam a METU-n.
febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!