Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ev kozbeni atiratkozasnal a...

Ev kozbeni atiratkozasnal a jegyeket is nezik, vagy csak a felvetelit?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen jegyeim vannak, es az egyik ok pont emiatt lenne, mivel nagyon rosszak a tanarok.. van ami tulajdonkeppen jo, de azert latni lehet szerintem :/

A masik ok pedig az, hogy szeretnek muveszeti iskolaba jarni, ugyanis nagyon tetszik az animacio keszites, es ilyen szakra jelentkeznek.

Szoval szerintetek meg lehet probalni?



2015. dec. 31. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor tudsz átmenni egy másik középiskolába, ha abban az iskolában van hivatalos férőhelyük. Tehát, ha felvették a részükre engedélyezett max. létszámot, akkor nem biztos, hogy sikerülni fog. De ha valaki elment abból a suliból, kibukott, abbahagyta abban az évfolyamban, ahova jelentkezni akarsz, akkor könnyebben átvehetnek. Igazgatóval beszéljétek meg mit néz. Ilyenkor szerintem nincs különösebb követelmény, az igazgatón múlik a döntés. Ha esetleg olyan tárgyakat is tanulnak a másik suliban, amit te nem tanultál eddig, akkor osztályozó vizsgát kell tenned abból a tárgyból, ha átvesznek.
2015. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!