Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Művészeti szakközép/szakgimnáz...

Művészeti szakközép/szakgimnázium mellett még milyen középiskolák jöhetnének szóba? 14/lovászfiú

Figyelt kérdés

Egy hét múlva írom a központit és lassan majd el kéne dönteni hogy melyik iskolákat jelölöm meg.


Alapjáraton nem tartom magam egy buta gyereknek, de nem is hajtom meg magam néha az ötösért.4-es átlagom van.

Tavaly évvégén azért valamennyivel jobbam teljesítettem mint most félévkor.

Évvégén ugyanannyi négyesem volt mint ötösöm+ egy matek hármas.. :D De most félévkor pedig 3 hármasom,2 vagy 3 négyesem és 2 vagy 3 ötösöm. Ez egy rossz átlág majd a következő sulikhoz?



Szóval.. Első helyen a Kisképzőt jelölném meg, majd a Szent László szakközép/gimnáziumot(?) (Itt elvileg van rajzos szakk, ezért próbálnám meg).. Kövezzetek meg ha rosszul írom. :D Hallottam a Jaschik-ról, és a Jelky-ről, viszont nem hallottam felőlük olyan jó dolgokat. Ráadásul a környék se valami biztonságos, tehát passzolom.



Ezeken kívűl még mit lehetne megjelölni? Ami akár művészettől is eltér(bár nálam Képző a nagy cél).


De rajz mellett még milyen dolgokat lehetne csinálni?



U.i.: Azért választanám a művészeti pályát mert ehez értek a legjobban, és (szerintem) megy is a rajzolás és a festés. Másrészről pedig imádom ezt csinálni. Ebben a hobbiban tudom magamat kifejezni, és az a célom hogy egyszer egy olyat alkothassak amire akár egy ember, de az az ember is azt tudja mondani:

-Igen! Ennek a képnek igenis van mondanivalója!



2016. jan. 5. 16:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért!!
2016. jan. 5. 16:13
 2/3 anonim válasza:

én is művészetibe szeretnék menni:D

szerintem ne mondj le róla!

én speciel szenvedek az átlagommal- és a mai napon küzdöttem a központival is- az tiéd véleményem szerint nagyon is jó továbbtanuláshoz!

ugyan nem ismerem az ottani sulikat..de magyarországon elvileg jó művészetik vannak,tehát nem csalódhatsz nagyot!

vagy lehetsz hurkatöltő, esetleg hentes. hiányszakma..

14/tehenészlány

2016. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :D
2016. jan. 18. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!