Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Központi felvételi! A középisk...

Központi felvételi! A középiskolák hogyan és mikor kapják meg a feladatokat? Pestről küldik zárt borítékban vagy hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Dehogy, ezt ott javítják ki, ahol írtad. Hivatalosan az igazgató jelenlétében (gyakorlatilag nem mindig).

A megírást követő 8 napon belül az iskola 8 órát biztosít, hogy megtekintsd. Ha ezt nem teszed meg, 1 napig még kérhetsz másik időpontot, utána meg sem nézheted, ha nem éltél a lehetőséggel.

Ezt követően 16 óráig benyújthatod az esetleges észrevételeidet, ha valamit rosszul javítottak, stb.

Ezt felülbírálják és részletes választ kapsz, indoklással.

2016. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem is kell az igazgatónak ott lennie, hogy megnézd, csak az iskola képviselőjének.
2016. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem ez volt a kérdés!!

Amit majd szombaton írnak feladatsort, azt hogy kapják meg a sulik??

2016. jan. 5. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is erről beszélek. A központi írásbeli felvételiről.

[link]

7-es pont.

Én tavaly felvételiztem.

2016. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!