Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Európa...

Mi a véleményetek az Európa 2000 Középiskoláról?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy odamennék, de sajnos elég rossz véleményeket hallottam róla. De ezeken kívül maga az iskola szimpatikus lenne. Engem a film és média képzés érdekel. Változott valamit azóta a suli? Megérné oda járni?

2016. jan. 6. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyenge, a tanárok is állandóan váltják egymást. Szerintem keress mást!
2016. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
39%

Szia,szerintem nagyon jó suli én is ide járok sima gimibe.Szerintem nagyon megéri ide járni,mert ugyan van tandíj de cserébe rengeteget nyújt a suli pl:ecdl vizsga,nyelvizsga,ingyenes szakkorok,korrepetalasok ha szukseges,kulfoldi utak,korcsolya...

A hangulat is nagyon jó,családias,és a nyelvtanulás nagyon erős.

Én nem bántám meg,hogy ide jöttem úgyhogy ha tényleg érdekel szerintem gondold át:)

2016. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jelenleg mennyi a havi tandíj?
2016. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
44%
A mostani tandíj havi 30 ezer forint de szerintem megéri a nyelvtanulast nagyon komolyan veszik 10-be ha jol megy az angol mar elore hozott angol erettsegit lehet tenni a film es mediarol nem sokat tudok csak annyit hogy nagyon felszerelt a media terem bar a tanarra sokan panaszkodnak de annyi pozitivum van abba ha medias vagy hogy akkor mar nem kell kotelezo szakkore jarnod de a tanarok lenyegeben nagyon jofejek es segitokeszek bar ez attol is fugg milyen tanart fogsz ki es igen sokat valtozott a suli mert azok akik nem voltak oda valoak azokat vagy kidobtak vagy elmentek maguktol szerintem a mostani helyzetbe a suliba tobb a pozitivum mint a negativum
2016. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Engem felvettek turisztikara :) vegul ide jossz? Ja es valaki nemtudja hogy masodik nyelvet heti hany oraba tanulom majd?
2016. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány embert vesznek fel turisztikára?
2017. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mostanában kb. mennyi a tandíj?
2021. ápr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2023/2024: 120000forint/ 1 hónap
2023. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Igen, 120 000ft lesz szeptembertől.

Aki szerint sok a pozitívum az biztosan az igazgató gyerekeinek osztályába jár. A többi gyereknek nem jár az a színvonal.

2023. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Attól függ érdemes-e ezt választani hogy jót vagy rosszat szeretnél magadnak és szeretnéd-e hogy a szüleidet lehúzzák.

Ha az utolsó 2 akkor ne válaszd

2023. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!