Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szegedi Ságvári gimi jó?...

A szegedi Ságvári gimi jó? Van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
4‚6 az átlagom‚ BFK-ra vagy matek-fizikára szeretnék menni. Van így esélyem? A légkör‚ az oktatás‚ a tanárok milyenek?

#iskola‚gimi
2016. jan. 7. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon színvonalas gimi, szerintem Szeged legjobbja :) A közösség nagyon jó, családias, mindenki kiáll egymás mellett. A tanárok is színvonalasan tanítanak.

Az átlagod picit lehetne jobb, de aránylag jó, ha ehhez írsz kb. 65-70 pontos központit, még bekerülhetsz.

Sok sikert!

2016. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Írj egy jó központit és legyen jó a szóbelid, és akkor természetesen lesz esélyed. A programok nagyszerűek. A diákközösség is rendes. Nem fog senki se beléd kötni. Az oktatás valóban színvonalas, de ez azzal jár, hogy rengeteget kell tanulnod, mert nehéz iskola. A tanárok jól tanítanak, a kistanárokkal viszont lehet nehezebben fogod megérteni az anyagot. A tanárokkal szerencsésnek kell lenned. Mert elmondom, hogy nem sok olyan tanár van, aki egyszerre jó tanár és jófej is (bár lehet hogy csak én fogtam ki ezekből keveset). Tehát ha bekerülsz az lesz a lényeg, hogy szerezz barátokat, valamint tanulj. Fontos, hogy légy pozitív és nyílt az osztálytársaiddal! Sok szerencsét!
2016. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reál tárgyakból kik a jó tanárok?
2016. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!