Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csik Ferenc sportiskola jo...

Csik Ferenc sportiskola jo suli? Az atlagom 4-es. Van a sulinak sima tagozata vagy oda csak sportolokat vesznek fel?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem jó suli, viszont aki oda jár sportra, azok általában jó eredménnyel szerepelnek (a sportokban).

Van sima tagozat, nem csak sportolókat vesznek fel. Média tagozata is van tudtommal, meg nyelvi előkészítős.

2016. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De en 10-es vagyok. Ugy is atvesznek?
2016. jan. 8. 05:33
 3/4 anonim válasza:
86%
Szerintem igen, bár szerintem nem jó iskola. Rossz a közösség, és a tanárok sem tanítanak jól.
2016. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az iskolát, kérj időpontot az igazgatóhoz.

Jó esetben már a négyes átlagoddal is átvesznek :)

Rosszabb esetben kell tenni valami átvételi, különbözeti vizsgát, ha mondjuk az adott tagozatos tantárgyból vagy nyelvből lemaradásod van.

2016. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!