Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Margit vagy Vörösmarty...

Szent Margit vagy Vörösmarty Gimi dráma tagozat?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Ti melyiket valasztanatok?

Melyik legyen az 1.?



2016. jan. 8. 17:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Szent Margit gimiben a nemet tagozat
2016. jan. 8. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Vörösmarty :) Egyre rosszabb véleményeket olvasok a Szent Margitról, régen sokkal jobb volt a színvonala.

A Vörösmartyban amúgy is nagyon rámennek a tagozatos tantárgyakra, sok híres ember került ki onnan.

2016. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valszodat:) ment a zold kez;)

Azert meg johetnek a valaszok:)

2016. jan. 8. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a Vörösmartyt ajánlom. A drama tagozat nagyon kiemelkedő. Igazából szerintem akkor is megéri ha nem színész akarsz lenni,ad egy nagyon nagy pluszt a későbbiekben. Habár elég sok időt elvesz,sokat próbálnak esténként is,előadásokat tolnak,sok szövegtanulás és nagyon összeverődik az a kis közösség,ami persze lehet nagyon jó (ha jó) meg bizonyára megvannak a maga hátrányai is. A suli közege szuper,rendesek és közvetlenek a tanárok,jól éreznéd ott magad szerintem:)
2016. jan. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!