Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Kölcsey ferenc...

Nyíregyházi Kölcsey ferenc Gimi milyen?

Figyelt kérdés
Ja és tudtok a gimis felvételihez tanácsokat adni?

2016. jan. 9. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik szak felvételije érdekel?

Jó iskola, de csak akkor ajánlom, ha ambiciózus vagy és egyetemre készülsz, arra szépen fel fog készíteni. Bármilyen kérdésed van, tedd fel itt, és válaszolok.

2016. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Eredetileg oda akartam menni, humán szakra. Aztán 8.-ban úgy döntöttem, hogy megpróbálkozom erősebb iskolákkal, elmentem nyílt napra, közbevezetésre, igazgatókhoz. Aztán végül 4 budapesti iskola utána 5. helyre tettem. Szóbelin nem volt szimpatikus, akik odamentek szóbelizni, elég gyengében értékeltem őket. Tavaly 2. lettem az ideiglenes ranglistán...

Van pár volt évfolyamtársam, akik haladó angol és francia szakra járnak, ők szeretik.

(Én most az ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnáziumba járok, Budapestre)

2016. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!