Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskemét Kandó Kálmán Szakköz...

Kecskemét Kandó Kálmán Szakközépiskola. Vélemények?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok? Milyenek a diákok? A műszaki informatikus részén mennyire vannak lányok? Milyen jegyekkel vesznek fel? Minden érdekel és főként olyanok írjanak akik oda járnak/jártak.

Köszönöm

14/L


2016. jan. 11. 19:02
 1/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Szia! Te is a Kandóba mennél? Szintén informatikára?


14/F

2016. febr. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egészen pontosan? Nos..

Idén:

9/A: 2 lány

10/A: 1 lány

11/A: 2 lány

12/A: ..3? lány?

Technikumon gőzőm sincs :D


Jegyek? Szerintem erős 3-assal is felvesznek meg egy kb ~30-30 pontos központival már bekerülhetsz, én az ideiglenes ranglistán az 5-ödik voltam 42p magyar 37p matek és azt hiszem hogy mint az 5 tantárgy 5 ös volt 8.adik év végén (előtte meg hellyel-közzel 4-5..)


DE!


Ne felejtsd el hogy ez itt műszaki INFORMATIKUS nem "Nyomtató patron cserélő szakember képző".Ha nem szeretnél programozni (1. tanév: C 2. tanév: C++ 3. tanév web (php,mysql,javascript) 4. talán Java..) és ezt tudni kell ám, már 9.edikben heti 3 órád lesz programozás (vagy 4 attól függ meddig növeli az oktatási rendszer ezt az óraszámot). Maga suli kinézete ellenére egész hangulatos, főleg hogy az infósoknak egy egész épület (K épület) áll rendelkezésre infó oktatásra kb 7-8 (de csak 1-5 ig használjuk :d) termek tele gépekkel, nyárra pedig légkondival :3 szóval a nyári gyakszi nem lesz olyan vészes ;) (igen, lesz, sok de jó tanárral elmegy az idő)


Ha van még kérdésed facebookon keress meg, mert nem nagyon nézelődök itt gyak.kérdéseken. Jaksa Márkó volt ennek a hozzászólásnak az elvetemült megírója (10-edikes) :3

2016. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Sziasztok! Én is idejönnék infóra! A leányzó beadta ide a jelentkezést? Én bekerültem és ti?
2016. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!