Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE GÉK Gépészmérnöki Msc...

SZIE GÉK Gépészmérnöki Msc levelezős szakról valaki mondana pár szót?

Figyelt kérdés

A fenti szakkal kapcsolatban lenne pár kérdésem.


Először is vélemények érdekelnének a szak elvégzésének nehézségéről és hasznosságáról. A nehézség alatt nem azt értem, hogy mennyire lehet linkeléssel elvégezni. Komolyan veszem, ha elkezdem, de érdekel mennyire emberi képzés folyik vagy mennyire "pénzbehajtás" esetleg.


Kerestem az egyetemi honlapon tárgyleírásokat, de csak egy két tárgyal kapcsolatban volt fent, azok is jobbára 2008-as dátummal. Elérhetőek valahol az aktuális és az összes tárgyra kiterjedő tárgyleírások?


A záróvizsga milyen tárgyakból áll össze? A kar honlapján találtam egy-két szakirányhoz tartozó tétel sort, de azok elég karcsúnak tűntek.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. jan. 12. 11:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!