Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szegedi Eötvös József...

A szegedi Eötvös József Gimnáziumba felvesznek 3.8-as átlaggal, ha első helyen jelölöm meg?

Figyelt kérdés
Anya azt mondja, hogy minimum négyes kell oda, de nem vagyok valami jó tanuló :( Első helyen az angol tagozatot jelölem meg, abból mindig ötös voltam, és szeretem is tanulni, a második helyen pedig az általánost.
2016. jan. 12. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jó lesz a felvételid simán :) a 3,8 négyesnek számit. hajts még rá erre az utolsó két napra, kérj a tanártól szorgalmit és sztem simán meg lesz. Az a 0,2 nem oszt nem szoroz.

Egy szintén 8-os sorstársad ua átlaggal.

2016. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ezzel nagy kő esett le a szívemről! :)
2016. jan. 12. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Eötvös egy bohócképző valami. Unokatesóm ott végzett infón. Katonának ment el.

A 4-es átlag szerintem hülyeség, sokkal rosszabbakat is felvesznek oda.

Javaslom helyette, ha angol, akkor Tömörkény, ha info, akkor Déri.

Tavaly felvételiztem, van tapasztalatom. Ha kérdésed van, bátran írj.

2016. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most a Weöresbe járok (általános). A mi sulink az Eötvös testvérsulija‚ 3‚5-től vesznek át minket. Simán van esélyed:)
2016. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jan. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!