Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan állami szak amire...

Van olyan állami szak amire belehet jutni 350 ponttal?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem és csak ennyit sikerült összegyűjteném. Rájöttem ,hogy szeretnék továbbtanulni. Van bármire is esélyem ennyi ponttal?

2016. jan. 12. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Van.


Szeretnél továbbtanulni: miért? És mit?

2016. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok szaknak minimumponthatára, vagy ahhoz közeli van, (a mérnöki szakoknál is) szóval ezekkel mindenképp érdemes elküldeni, ha szeretnél, a kérdés, hogy mire, és melyik érettségikből van ez a pontszám, mert ez fontos ennél.
2016. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az fel sem tűnt, hogy mégis hogyan számolta ki a Kérdező a 350-et. Ugyanis szaktól függ, hogyan kell felvételi pontot számolni.
2016. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, mert hiába a 350 pont, ha magyarból és töriből van, és mérnökire jelentkezik, mert ott matek fizika, vagy infó számít. Ezért lenne érdemes több infót megadni a kérdezőnek, hogy normális választ kapjon.
2016. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat töriből (85%) % és angolból (90%) számoltam duplán. A matekom 78% elég kevés egy mérnökihez nem is szeretnék komoly matek felé menni.Még én se tudom mit akarok suli után egyből elkezdtem dolgozni, de most mégis szeretnék továbbtanulni.
2016. jan. 12. 18:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Ami valamennyire érdekelne az a marketing plusz egx gazdasági diplomával elég sok lehetősége van az embernek de mind 400 pont fölött vannak :S
2016. jan. 12. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!