Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kecskeméti Főiskola mennyire...

A Kecskeméti Főiskola mennyire jó?

Figyelt kérdés

Harmadéves BME-s közlekedésmérnök hallgató vagyok.

Át fogok jelentkezni (újrafelvételizni) ősztől egy másik egyetemre.

Vagy az Óbudai Egyetem Gépészmérnöki karára vagy a Kecskeméti Egyetem GAMF -karára.

Az Óbudai mellett szól, hogy ,,nagyobb nevű" talán mint a Kecskeméti.

A Kecskeméti mellett pedig, hogy jóval hamarabb be tudnám fejezni, mivel nem kellene annyi sok tárgyat újra csinálnom, mivel a tanterve sokkal több mindenben egyezik a mostanival, mint az Óbudain az adott szak képzése.

A kérdésem mégis csak az, hogy a Kecskeméti így, hogy júliustól egyetemi rangot kap a Szolnoki Főiskolával összevonva, van-e olyan jó, mint az Óbudai?

Mennyire nehéz vele elhelyezkedni?


2016. jan. 14. 11:16
 1/3 zibuka válasza:
Szerintem teljesen jó, talán csak a neve nem olyan nagy még, de a duális képzés miatt már ez is változott. Konkrétan mennyire lehet elhelyezkedni vele azt nem tudom, de nem hinném, hogy nehezebb lenne mint a többivel. Én 4 BME-s év után, tavaly ősszel váltottam a GAMF-ra. Járműves voltam gépjárművek szakirányon a BME-n. Gondolom te is az lehetsz ha a GAMF-on gondolkozol, mivel itt konkrétan közlekes szak nincs. Azt hiszem kicsit túl is vállaltam magam a BME-vel, meg elegem is lett abból ami ott van... Lassan szeretném már befejezni a sulit és pesten nagyon nem láttam még végét az egésznek. Amúgy én is újrajelentkeztem és elfogadtattam a tantárgyak nagy részét, 137 kreditet pontosan. Ha valami érdekel a GAMF-fal kapcsolatban vagy tudok segíteni, akkor szívesen segítek a fél éves GAMF-os és 4 éves BME-s tapasztalatommal.
2016. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia Soma! :D (első kommentelőnek)
2016. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zibuka válasza:
Nem Soma vagyok, de ismerem ha ugyanarra gondolunk. :D
2016. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!