Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 66 pontos a felvételim fogalma...

66 pontos a felvételim fogalmazás nélkül. Budapesten mely gimnáziumok vesznek fel kb.70 ponttal?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 19:17
 1/4 Ladányi Márk válasza:

Attól függ melyik kerületbe.

Amúgy te honnan tudod hány pontos?ki van rakva vagy mi?

(Ezt azért írtam mert én is ma írtam.14/F)

70 ponttal már egész sok helyre felvesznek.Vagy neked tök mindegy hol Budapesten?Mert én csak az én közelembe tudok iskolákat.Bocsi

2016. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemcsak a kerülettől függ, hanem attól is, milyen területen akarsz továbbtanulni. Tehát nem mindegy, hogy mondjuk nyelvet akarsz tanulni, vagy mondjuk biológiát, vagy humánt stb... Ez azért fontos, mert némelyik iskolában humán szakon mondjuk erősen leegyszerűsítetten fogsz kémiát tanulni egy komplex természettudományi szakhoz képest.

No, meg attól is, hogy akarsz-e szóbelizni és hogy miből.

Meg a jegyektől.


#1 kérdésére a válasz: felvételi után kiteszik a megoldásokat az internetre, ilyenkor általában a legtöbb felvételizé leül az internet elé, és összeveti azzal, amire emlékszik.

Én tavaly felvételiztem, és sokkal (10-12 pont) jobb lett, mint reméltem (86 pont).

2016. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 6.osztályosról van szó.
2016. jan. 17. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
En a Toldit tudom ajanlani a II. Keruletben:)
2016. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!