Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE GTK KM Szeptembertől...

SZIE GTK KM Szeptembertől kezdtem a az utolsó,7. félévet. Vannak tárgyak amiket kell pótoljak az 1. és a 3. félévből. A szakmai gyakorlat (30kredit) hányat vehetek még fel?

Figyelt kérdés
Ha kell fizetek is. Van maximális kreditmennysíég? Kb.20 kreditet vennék még fel, nem szeretnék a sulival egy évet csúszni ez miatt...

2016. jan. 19. 21:58
 1/1 anonim válasza:
a gyakorlati féléved 30 kredit. ezenfelül 12 kreditnyi tárgyat vehetsz fel.(42 kredit a max egy félévben) ezenfelül nem hiszem hogy fel tudsz. én is ugyanebben a helyzetben vagyok csak én 43 kredittel jönnék ki a 7. félévre így nem tudom mi a teendő.
2016. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!