Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hánykor kezdődik a...

Nektek hánykor kezdődik a tanítás?

Figyelt kérdés
Nálunk 7:30-kor csengetnek be, nem látom az értelmét ilyen korai kezdésnek. 1 órában mindenki olyan, mint a mosott sz@r, a bejárósok már 7-re itt vannak, mert csak úgy van buszuk, mindenki más meg néhány perccel becsengetés előtt esik be. Nem értem, miért nem lehet pl. nyolckor van fél kilenckor kezdeni. Egyetlen pozitív hozadéka ennek hogy délután korábban itthon vagyok, de nem halnék bele, ha fél órával később érnék haza. Nektek hánykor kezdődik az iskola?

2016. jan. 20. 20:23
 1/6 Morozov ***** válasza:
100%
Nekem majd február 8-án (egyetem) :D De amúgy nálunk a gimnáziumban nyolckor kezdődött.
2016. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Ahol dolgozom, ott 7:45. Egyébként ha fél kilenckor kezdődne, akkor is ugyanolyan kábultak lennétek, mert később feküdnétek le és ugyanúgy nem aludnátok ki magatokat.
2016. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is 7:30-kor kezdődik, heti háromszor. A maradék két nap később, 9:15-kor. Mindennap háromig vagyok. Én pont, hogy azon a két nap jönnék be korábban, hogy ne kelljen mindig háromig lenni. 8:15 lenne az ideális, akkor kezdődnek az első órák, csak nekem az nincs. Nulladikra vagy másodikra kell jönni. Ez így teljesen értelmetlen. Na mindegy:)
2016. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: Van valami abban, amit mondasz, de szerintem a legtöbb esetben ez nem igaz. Vannak nyilván akik baglyok és mindig a lehető legkésőbb fekszenek le, de a legtöbben nem azért maradnak fent sokáig, mert az "olyan jó buli", hanem mert egyszerűen csak ekkor van szabadidejük (suli, majd tanulás, edzés, különórák, házi feladatok, stb. miatt), és ki is szeretnék használni. Ha valaki ki akarja rendesen aludni magát, 21-21:30 felé le kell feküdnie, ami olyan korban amikor átalakulnak az alvási szokások, kitolódik az alvás ideje (és erről nem feltétlen mi tehetünk, ez életkori sajátosság) szerintem irreális elvárás. Ha egy órával később kezdődne a tanítás, elég lenne csak 22-22:30 felé lefeküdni, és kipihentem ébrednénk reggel, azért ez már könnyebben teljesíthető.
2016. jan. 20. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
7:45
2016. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8.00 am
2016. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!