Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvettek NAPPALI államilag...

Ha felvettek NAPPALI államilag TÁMOGATOTT mesterképzésre, beiratkozhatok-e LEVELEZŐS államilag TÁMOGATOTT képzésre helyette? Van esélyem?

Figyelt kérdés
Keresztfélévesre jelentkeztem, a jelentkezési leadási határidő után nem sokkal kaptam egy jó állásajánlatot, kérvénnyel már nem tudtam módosítani jelentkezésemet. Van esély rá, hogy ÁLLAMI levelezőre be tudok iratkozni? Hogy működik ez?

2016. jan. 21. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában véve nem csinálhatsz ilyet, mert nem arra vettek fel. Az intézményi szabályzatok lehetővé tehetik a váltást, de nincs rá általános szabály. Így elsőre azt mondanám, hogy rögtön más dologra beiratkozni semmiképp nem lehet. És ez itt nem feltétlenül az állami támogatásról szól.
2016. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
... szóval az intézményben érdeklődj utána.
2016. jan. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem lehet ilyet. Tagozatváltásra van lehetőség egyes helyeken, de külön kérvény, külön elbírálás tárgya.
2016. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Volt ismerősöm, aki ilyet csinált, de ő fizetős szakról és tagozatról ment át fizetősre, az azért más tészta, hiszen a sulinak nagyon kellett a pénz, nagyon mindegy volt, hogy mire iratkozik be, csak iratkozzon. De akkor ezek szerint nem is érdemes megkeresnem a sulit ilyenekkel..
2016. jan. 21. 08:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkeresed vele a sulid, azzal még nem veszítesz semmit... Maximum azt mondják, hogy nem lehet, de közben el tudják mondani azt is, hogy ha esetleg évközben lehetséges, akkor az hogy működik.
2016. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Jéé. Én is ilyen helyzetbe kerültem, mondjuk nekem családi problémák miatt. Úgy gondolom, érdemes megpróbálni intézményen belül, én legalábbis megpróbálom, veszíteni semmit nem veszítek vele, max jelentkezem szeptemberre. Sok sikert!
2016. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 21. 09:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass arra aki azt mondja, hogy nem lehet, mert intézmény válogatja. Én megcsináltam, nálunk megengedték
2016. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sajnos nem engedték.
2016. jan. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!