Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezett a Kőbányai...

Ki jelentkezett a Kőbányai Szent László Gimnáziumba olasz két tanítási nyelvű tagozatra?

Figyelt kérdés
Én oda járok, ha van kérdés, szívesen válaszolok :)

2016. jan. 21. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én oda szeretnék jelentkezni !Központim magyar 42 matek csak 21.Lászlós számítással 76 pont.Nem tudom ez mire elég ?Végig kitűnő voltam csak ez a matek központi !Mennyire feszített a tempó ?Több tanár tanítja az olaszt ?A bátyám angolra jár imádja a sulit, de az olaszról keveset tudunk.Minden érdekel !Köszönöm !
2016. jan. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én jelentkeztem oda, de még nem tudom biztosan, hogy mi legyen az első helyen.

A Szent László, a Madách és a Berzsenyi között nem tudok dönteni. Mindenképpen olaszt szeretnék tanulni (és az angolt tovább vinni).

90 pontos lett a központim, a vitt pontok között van 2 db 4-es, a többi 5-ös...


Meg tudnád írni, hogy az olasz két tanítási nyelvűn mennyire nehéz az első év (ha még nem tanultam olaszul)? Sokan mennek oda, akik már beszélnek valamilyen szinten olaszul? Milyen tantárgyak vannak még az első évben az olaszon kívül? Milyenek a tanárok? Nálatok hány fiú van az osztályban? Mennyi esély van arra, hogy érettségi után esetleg Olaszországban tanuljon valaki tovább?


Előre is köszi!

2016. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tudod esetleg kb. milyen lacis pontszámmal lehetett bejutni az utóbbi években? Mennyire valószínű, hogy 77,8 elég lesz?
2016. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem is érdekelne, mert az osztálytársam is jelentkezett 61 pontos (40/21) központival...
2016. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem az osztalykozosseg erdekelne, meg h nem bantad e meg h oda mentel. Es hogy hany pontal vettek fel. Meg hogy sokat kell e tanulni?
2016. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!