Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Álmos vezér, Könyves Kálmán,...

Álmos vezér, Könyves Kálmán, Dózsa György, Teleki Blanka tanulók! Titeket milyen pontokkal vettek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok nyolcadikos, és megírtam a központi felvételit, ami borzasztóan sikerült... Körülbelül 50 pont lett az egész. (magyar 37; matek 13) A vitt pontjaim összege körülbelül 45 pont lenne az 50-ből. (7.év vége 4,9-es átlag, 8.félév 4.7-es átlag)

Titeket milyen eredménnyel vettek fel? :) Nagyon félek, hogy ezek közül semelyikbe nem vesznek fel, mert kevés a pontom... Kérlek írjátok, hogy melyikbe jártok! :)

Előre is köszönöm!



2016. jan. 21. 19:36
 1/4 Ariana940 válasza:
Szia:) ÁLmosról tudok nyilatkozni én oda járok, nagyon alacsony pontszám kel oda :) ha van suli ahova felvesznek ,akkor oda tuti :)
2016. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Hát remélem! :) Téged hány ponttal vettek fel? :) Ha nem baj, írnék egy privátot:))
2016. jan. 23. 13:11
 3/4 anonim válasza:
Én a Teleki Blanka Gimnáziumba járok és nagyon megvagyok elégredve vele jo a társaság illetve a tanárok ha van egy jó szóbelid akkor az sokan dobna a felvételiden ! Sok sikert!
2016. febr. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Dózsába szerintem egyáltalán ne jelentkezz,mert nagyon erős iskola és sokat kell tanulni,meg a tanárok is gyorsan tanítanak.
2016. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!