Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Február 16-19-én szóbelizek...

Február 16-19-én szóbelizek az Egri Szilágyiba. Szerintetek lehet esélyem a bekerülésre 58 pontos központival (magyar 36, matek 22)? Tudom, átlagon aluli, de ha a szóbelire rendesen megtanulok mindent akkor még lehet esélyem? (Humánra jelentkezek)

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy be fognak hívni szóbelire? Mindenkit behívnak?

Mert szerintem az egri Szilágyi azért jó suli... Elég erős, szóval ha nem mindenkit hívnak be, nem akarlak elkeseríteni, de ez kevés lesz oda :(

Azért ha biztosan behívnak, akkor tegyél meg minden tőled telhetőt, dolgozd ki a tételeket, készülj a szóbelire és esetleg még javíthasz :)

Sok sikert!

2016. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na hogy ment?
2016. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bekerültél?
2016. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!