Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! 69 írásbelivel fölvesznek...

SOS! 69 írásbelivel fölvesznek ezekben az iskolákban?

Figyelt kérdés
Karinthy Frigyes Gimnázium: 5 évfolyamos angol tagozat, sima 4 évfolyamos, Szent László Gimnázium: emelt szintű matek és angol tagozat, Madách Imre Gimnázium: német kezdő nyelvi tagozat, angol haladó nyelvi előkészítő tagozat

2016. jan. 23. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

69 írásbelivel?

Minek írtál 69 írásbelit? 1 is elég lett volna.

2016. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Neg minek akarsz ennyi iskolába járni?
2016. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
*meg
2016. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
86%
Attól függ, hogy milyeneket írtak a többiek. Szerintem ahol van szóbeli oda még lehet esélyed,bár akkor nagyon jónak kellene lenned. A szt. Lászlóval az a baj, hogy ott nincs, legalábbis tavaly nem volt , amikor én felvételiztem. Egyébként most is a matekra járok, és szerintem a legrosszabb írásbeli is hetven fölött van :/ de az tavaly volt...
2016. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 klopusz ***** válasza:
100%
Tavaly 4,8-as átlag és 69 pontos központi arra sem volt elég, hogy szóbelire behívjanak. (Madách)
2016. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Madách nagyon húzós, a hozott pontjaid is számítanak, mivel azokat nem írtad le, ezért csak találgatni tudok. Idén sokaknak rosszabbul sikerült a felvételi állítólag, mint tavaly. Ha maxosak a hozottjaid, akkor lehet, hogy éppen, hogy behívnak, de a szóbelin eléggé szigorúan pontoznak, szóval nem tudom. A szimpátiától függ, ha már behívtak. Mindenesetre oda van a legkevesebb esélyed sajnos.


Karinthyba nagyon alacsony a szóbelis ponthatár, viszont közel sem mindenkit vesznek fel, komoly ponthatárok vannak a felvételhez. Szóval nagyon hajts rá ott a szóbelire, matek feladatok lesznek illetve szöveg/verselemzés. Ha nem angol kéttanra, német kéttanra több az esélyed.


Szent Lászlóba van a legtöbb esélyed, oda tuti behívnak szóbelizni is, és nagy eséllyel fel is fognak venni :)

2016. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
A Karinthyba van a legtöbb esélyed, a Madáchba magas a szóbeliponthatár és nagyon fontos a hozott pontod is, a szt. Lászlóba pedig NINCS szóbeli arra a szakra(oda járok...), úgyhogy talán oda van a legkevesebb esélyed bejutni, mert nem tudsz javítani a pontjaidon.
2016. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
tavaly 83 ponttal nem vettek fel a SZLG matek szakára, már az ideiglenes rangsorban benne volt, h "nem teljesítettem a felvételi követelményeket"
2016. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A Karinthyba szóbelire szinte mindenkit behívnak,de az 5 évfolyamos angolra maximum akkor lenne esélyed ha max pont lenne a szóbelid,de még úgyis húzos. Én most oda járok de angol kéttanon nem vettek fel olyat a mi évfolyamunkba aki 70 alattit írt. A 4 évfolyamosra talán lehet esélyed.
2016. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ( az első válaszoló kivételével)
2016. febr. 4. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!