Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni? Több...

Van esélyem bejutni? Több lent! 👇👇👇

Figyelt kérdés
Szóval a kecskeméti Bolyai János Gimnázium Spanyol-Magyar szakára szeretnék menni,de sajnos a központi annyira nem sikerült jól a magyar:34pont a matek:28 😞 szóbeli ugye nincsen,a hetedik osztályos évvégi jegyeim 4 négyes kivételével mind ötös a nyolcadikos félévi viszont szörnyű lett 2 hármas 1 négyes a többi ötös😭 Van esélyem így még bekerülni? Anya szerint semmi...

2016. jan. 24. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan anya vagyok, de mivel hasonló korú gyermekem van, ezért hozzászólok. :-) Szerintem ne add fel, mindenképp próbáld meg, azzal nem veszítesz semmit.(Csak akkor, ha meg sem próbálod.) A központi szinte mindenkinek szörnyű lett, a lányom is összesen 55 pontot szerzett, pedig 4,5 átlagja van... (matek23,magyar33)Mi is beírtuk a Spanyol-Magyart, nem tudom lesz-e belőle valami.
2016. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm de a tanáraim megadták a 4-est!!! Így most nagyon örülök!
2016. jan. 26. 16:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma jött egy levél az iskolától ahol a központit irtam és amit jeleztunk +4 pont abból 3-at megadták!!😊😊😊😊
2016. febr. 3. 23:32
 4/4 anonim válasza:

Én azt mondom van esélyed bejutni.nálunk az 5-ös,gimibe jelentkező tanulók a következő pontokat írták.

3 kitűnő tanuló:54 59 60 pont

Én (4.75-ös átlaggal):55 pontot produkáltam

2016. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!