Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék repülőgépek tervezés...

Szeretnék repülőgépek tervezésével foglalkozni, de nem tudom h milyen szakmát kéne hozzá választanom. Picit utána néztem és találtam olyanokat h: repülőmérnök, járműmérnök, de úgy értettem h ezek leginkább a gépek karbantartásával foglalkoznak. Nem?

Figyelt kérdés

Valaki felvilágosítana hogy akkor most ezek közül melyik szakmát kéne majd választanom s ahhoz mi kell? + röviden leírná hogy mivel foglalkoznak a fent említett szakmák?


16/f



2016. jan. 25. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

gepeszmernoknek kell menned, de Magyarorszagon azt hiszem nincs sehol repulogepekkel kapcsolatos szakirany, bar az altalanos gepeszeti tervezes az mindig jo alap.


Kulfoldon vannak kifejezetten erre szolgalo szakok.

2016. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
BME Járműmérnöki - Repülőgépész szakirány! A Bsc nagyon jó alapokat ad, de nem szoktak itt maradni Msc-re, külföldön folytatják, akik repülősként végeztek. Tervezős szakirány, gyere bátran!
2016. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hálás köszönet :-) remélem sikerül eljutnom odáig
2016. febr. 9. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!