Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire ciki, ha nem tudok...

Mennyire ciki, ha nem tudok befejezni időben egy eü. BSC képzést?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy idén nem lesz meg az anatómiám, amire utána sorra épülnek a tárgyak, így az 1 év csúszás garantált... :( (4 éves a képzés)

2016. jan. 25. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Engem nem izgat.
2016. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mi a fene ***** válasza:
0%
Neked az, később végzel, de ha mindenből harmat gyenge vagy, inkább menj műkörmösnek.Ezzel még az a probléma, hogy elhasználsz fél vagy egy évet az államilag finanszírozottból, de hajrá !
2016. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Cikinek nem ciki, max. az tartja annak akinek lövése sincs hozzá. Mi régebben 35-en kezdtük és összesen 6 ember volt aki nem csúszott. Nem mindegy az sem melyik egyetemen tanulsz. Van ahol az anatómia húzósabb, van ahol az élettan.. Sok szerencsét, következőre meglesz! :)
2016. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yolo2 ***** válasza:
100%
Ilyen ez az egyetem, a te papírod ugyanannyit ér mint azé aki időben végezte el ugyanazzal az eredménnyel. Tudom, hogy az elején ez nagyon rosszul esik, hisz még csak nemrég kerültél át a közoktatásból (gondolom), de egyetemen "bukni" már egyáltalán nem ugyanaz mint gimnáziumban.
2016. febr. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!