Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha az első féléves...

Mi történik ha az első féléves tárgyamat idén sem tudom elvégezni? (Miskolci Egyetem)

Figyelt kérdés
Nem épül rá semmi, kétkredites kis tölteléktárgy, tavaly is és idén is az utolsó előtti hétre hagytam, de nem úgy sikerültek a vizsgák ahogy számítottam rá, így tavaly egyáltalán nem voltam belőle vizsgázni, idén pedig nem volt sok időm rá tanulni. Azt tudom, hogy az aláírásom így elbukom, de nem lesz belőle semmi komoly baj?

2016. jan. 25. 16:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Másodéves vagyok. 32ből 30 kredit megvan
2016. jan. 25. 16:28
 2/8 anonim válasza:
3x veheted fel a tárgyat, ha most sem sikerül, eltanacsolnak. De nézd meg a kari követelményt.
2016. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Vagy hívd fel a TO-t, ilyen ügyben azért nem árt. Milyen kar?
2016. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most vettem fel másodszor(2. szemeszterben nem vettem fel)
2016. jan. 25. 16:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Gépész kar, mérnökinfo szak
2016. jan. 25. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Közgazdaságtan alapjai? :D
2016. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2016. jan. 26. 06:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Magát a tárgyat annyiszor veheted fel ahányszor csak akarod erre semmi megkötés nincs jelenleg. Egyetlen egy szabály van hogy max 6 vizsga ha a 6. vizsgán is elégtelent kapsz akkor megszűnik a hallgatói jogviszonyod.

Semmi baj nem lesz elbukod az aláírást felveszed rendesen a tárgyat megint és ennyi.

2016. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!