Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi egyetemisták! A...

Szegedi egyetemisták! A nyelvi kurzusok első óráin mi alapján szelektálják ki az embereket?

Figyelt kérdés

Tesztet íratnak, szóban kérdeznek?

Mert attól tartok,h nem elég a nyelvtudásom ,nincs nyelvvizsgám,viszont pont emiatt venném fel.

Középfokú nyelvtani áttekintés a neve.

Érettségiztem angolból 2 éve,sokat felejtettem, ill faktra jártam .


Vélemény?


2016. jan. 26. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A lektorátusiban? Én jelentkeztem, bemondásos alapon legalább 40-en voltunk, mindenki kezdőnek mondta magát. Aztán kiderült, hogy volt aki 4 évig tanult franciát, de mégis inkább a kezdőktől venné el a helyet. Szóval semmilyen szempontból nem szelektáltak. A tényleg kezdők főleg angolból nagyon ki szoktak lenni, ami érthető, nem férnek be a többiek miatt.
2016. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez egy B1 szintű kurzus, igazából szerintem ez az én szintem.

viszont a max létszám 20,és eddig felvettük 26-an.

az nem lehetséges,hogy mindenki maradhat? mert a rendszer ugye engedi,csak konfirmálni kell a tanárnak

2016. febr. 1. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyit még meg tudsz tenni, hogy bemész egy nyelvsuliba, kérsz egy szintfelmérőt és kijavíttatod. Az ingyen van és pontosabban behatárolja a szintedet.

Tanulmányi eredmény alapján talán. De többen biztos nem lehettek.

2016. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

netes szintfelmérőket csináltam, és a B2 -t javasolja , de úgy gondolom,ha most a B1re megyek és azt megerősítem,akkor az úgy jobb lesz,mint hiányosan B2re menni.


Holnap lesz az első óra, idő hiányában már nem tudok menni nyelvsuliba.

Erről nem hallottam még,hogy tanulmányi eredményt néznek...ez nekem fura. átlagot,előző félévnek ?

2016. febr. 1. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!