Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 70 pontos központi felvételi...

70 pontos központi felvételi elég lehet idén a Karinthy Frigyes Gimnázium Angol-kéttan tagozatára?

Figyelt kérdés
Sajnos, eléggé elrontottam, nem sikert olyanra mint amire gondoltam, elképzeltem.

2016. jan. 26. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én oda jártam pár éve. Nagyon csúszik a színvonal, szerintem nincs okod aggódni.

2016. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia , és neked hány pontos lett a központid?
2016. jan. 26. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor még nem központi volt, amikor jelentkeztem, hanem egy nehezebb fajta saját felvételi, az kb 90/100 lett.

Amikor a központit bevezették még odajártam, onnantól kezdve boldog-boldogtalant felvetek. Akiket még ismerek, volt akinek csak 50-60 pontos lett a központi, szóval nem kell félni.

2016. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Az 50-60 pont mese.... Avval nem jutsz be.

Angol kéttanba még 70 ponttal is szinte lehetetlen. Oda 170 összpontszám kell a bejutáshoz (tehát maximális szóbeli és maximális hozott pont kell a 70-es írásbeli mellé).

Német kéttanra és emelt angolra talán elég lehet, de ott is kell egy jó szóbeli hozzá. (Német kéttanra 161 pont volt az összpont bejutási határ).

2016. jan. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az idén elég lehet! Úgy tudom az átlag ott 63 pontot írt.
2016. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy 63 pont volt az átlag, nem jelent semmit.

Aki ott írta meg a felvételit, nem biztos, hogy oda jelentkezik. Lehet, hogy csak a szomszédjában lakik és az volt a legkényelmesebb és írt egy 20 pontos felvételit.

Ugyanakkor, aki oda jelentkezik, az sem biztos, hogy ott írta meg a felvételit, de 90 pontosat írt.

Pl.: én sem ott írtam meg... (pedig biztos javítottam volna az átlagon)

2016. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!