Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek váltsak iskolát?...

DeMoR kérdése:

Szerintetek váltsak iskolát? (9. o)

Figyelt kérdés

Helló.. :D

Jelenleg a debreceni vegyipariba járok ... viszont az eredményeim nem jók ... meg hát mégis csak erős suli... de hogy mások is értsék ..tavaly mikor bekellet jelölni hova megyek ... az 1.helyen a vegyipari volt mert hát 1. helyre erős sulit szoktak írni ... és azt is írtam.. gondoltam (nem volt valami jó az állt. iskolás eredményem) nem fognak felvenni.. de hát mégiscsak felvettek és mondtam magamban egye fene ha ide vettek fel akkor ide megyek .. persze már a 2. helyen a megyesi meg a 3. helyen a kós károly ... (nem mondom hogy azok gyengék..bár nem is tudom xd de csak jobb lett volna ..) de valószínű nem állnék ennyire rosszul .. :/ szóval megérné átmennem ..nem késő e ... vagy netán inkább kapjam össze magam és maradjak vegyis O.o...

A Rendes Válaszokat Előre Is Köszönöm ! :)



2016. jan. 26. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Kapd össze magad ês maradj.


Bár tudni kéne más körülményeket is. Közösség, barátok, mennyire állsz rosszul, szeretnek ott?


Bár ha felmerült az ötlet nem szeretheted túlzottan. Ha sehogysem sikerul ezt megoldani akkor válts! Nincs értelme a "legszebb időszakodat" olyan helyen tölteni, amit nem szeretsz

2016. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
...
2021. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!