Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem-m. , Gazdaság-m....

Kereskedelem-m. , Gazdaság-m. , Pénzügy-sz. , ha az egyik képzésre vesznek fel, akkor át lehet menni másikra? Ha igen akkor mennyi idő után, valamint a tantárgyak azok mennyire egyformák az első évben, vagy az egész képzési idő alatt?

Figyelt kérdés
nem találtam sehol tantárgyakat. Valaki azt mondja, hogy ugyanazok csak más sorrendben és valaki első félévben tanulja, valaki negyedikben. Valamint az érdekel, hogy át lehet-e menni, és ha igen akkor a tárgyakat beszámítják-e, persze ha azonos.

2016. jan. 27. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel!
2016. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor sürgősen okosodjunk, mert nem sok idő van már. Amúgy közben beszéltem egy TO-al ahol azt kaptam, hogy igen át lehet menni már az első szemeszter végén is, de akár 1 év után is. Az első évben a tantárgyak ugyanazok mind a három képzésen, valamint úgy lehet átjelentkezni, hogy annak a képzésnek a ponthatárát el kell érni ahova menni szeretnél.
2016. jan. 28. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Huh, köszi!:)
2016. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik sulin gondolkozol?
2016. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
SZTE Miért?
2016. jan. 29. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:

én corvinusos vagyok, kermarkon kezdtem de már psz-es vagyok

lehetőségek átjelentkezni: szakváltás, ide kell legalább 60 kredit és 3,5ös átlag, illetve a szakra ahova szeretnél menni annak a felvételi pontjának 90%át el kell érned, DE nem biztos hogy államisra vesznek át, hiába kezdted ott

VAGY

újrafelvételi: meg kell hogy legyen a ponthatárod amir e menni akarsz oda is, BIZTOS az államis hely, a tantárgyakat 1 kérelemmel el tudod fogadtatni, illetve folytathatod a 2. évedet, nem fogsz csúszni.

bármi kérdésed van még írj üzenetet:)

2016. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!