Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A februárban induló keresztfél...

A februárban induló keresztféléves képzések általában költségtérítésesként indulnak el vagy vannak államilag támogatott nappali helyek is?

Figyelt kérdés
Vagy ezek szaktól függenek?
2016. jan. 28. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bennem van a hiba, de szerintem az "általában költségtérítésesként indulnak el" és a "vannak államilag támogatott nappali helyek" nem zárják ki egymást. Nagyjából erről is van szó.

Persze szaktól is függnek. Állami hely főleg az olyan szakokhoz való mesterszakokon vannak, amelyek páratlan félévig tartanak, vagyis ahol úgyis januárban záróvizsgáznak, így folyamatosan tudnak továbbtanulni februártól mesterszakon.

2016. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó igazad van, hülyén fogalmaztam. A lényeg, hogy szóba jött, hogy lehet csak 2017 februárjában kezdenék el tanulni, viszont mindenképpen államilag támogatott képzésen tervezek elhelyezkedni. ÉS valamelyik ismerősöm biztos benne, hogy ilyenkor csak önköltséges szakok indulnak.

De, köszi a választ.

2016. jan. 28. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Msc-n tuti vannak állami helyek is. BSC-n nem tudom.
2016. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!