Pécsi egyetem, jog?

Figyelt kérdés
Jogot szeretnék tanulni, és Pécset is szeretném megjelölni mivel a diploma rangsorban tavaly első, idén pedig a második helyes szerepel, ennek ellenére sokan azt mondják, hogy Pécs Magyarország legrosszabb egyeteme, nem színvonalas, illetve, hogy maga a város is 'ótvar' és nem biztonságos. Tudna valaki ezekről nyilatkozni, tényleg igazak?
2016. jan. 31. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ki mondta neked, hogy a PTE ilyn rossz?

ELTE jogra járok, sok oktatóval is nagyon jó viszonyban állok, dicsérik a pécsi jogot.

Nagyszüleim pécsiek. A város egyáltalán nem ótvar, az pedig, hogy nem biztonságos, nonszensz. Nem kell hajnali kettőkor egyedül mászkálni.

Jelöld meg nyugodtan a PTE-t, színvonalas egyetem, a jogi kara is kiemelkedő.

Azokra meg ne hallgass, akik abszolút nincsenek képben, csak kiböfögnek magukból ilyen hülyeségeket. Agyf*aszt kapok az olyanoktól, akik szerint az egyetem csak az ELTE, SOTE és BME...

2016. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

egy kis kedvcsinálónak:


[link]


és tényleg csak rosszindulatú pletyka, amit írsz:)


egy volt pécsi egyetemista

2016. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor szerintetek még akár Nyíregyházáról is érdemes oda elmenni? Jobb,mint mondjuk Pest, akár megélhetés szempontjából is?

2016. jan. 31. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ELTE-s vagyok megint.:)


Megélhetés szempontjából mindenképpen megéri. Az ELTE-n mondjuk könnyebb kialakítani egy befolyásosabb kapcsolati tőkét, de mondom, Péccsel is nagyon jól járnál.

(Egy másik kérdésnél azt olvasta, hogy a koli nagyon jó. Pesten nehéz bekerülni, drágább is, de ha a nagyvárosi éet vonz, akkor ide gyere. :))

2016. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem az ELTE az álmom, és az is lesz első helyen, csak hát ha fizetős lesz, márpedig szerintem az lesz, nem mindegy, hogy mondjuk 300 ezer vagy 240 ezer, vagy az albérlet árak is mennyiek. Pesten szerintem így 0 esélyem lenne kb kolira, hiába lakok Pesttől is 250 km-re.
2016. jan. 31. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor írd be úgy, hogy 1. állami ELTE, második pedig önköltséges Pécs.

Ha nagyon tanulsz, akkor el lehet érni a 460 pontot. Persze, nem könnyű, de én drukkolok!:)

2016. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. febr. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!