Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kellenek főiskolához február...

Kellenek főiskolához február 15-e előtt dukomentumok (alkalmassági vizsga, ha azt a felvi nem írja?

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg 5 jelentkezésem van, írnak itt mindent összevissza. Ilyen orvosi, olyan orvosi, csak az a probléma, hogy nem tudom, hogy fel kell-e tölteni a felvire. A csatolandó doksikhoz nem írja, hogy kéne, csak az érettségis dolgokat. Tehát sem általános orvosit nem látok, semmit. Mivel egészségügyin tanulok ezért többnyire afelé próbáltam húzni. Képalkotói diagnosztikai analitikus, ápoló, szülésznő, népegészségügyi ellenőr, egészségügyi szervező. Tudna nekem ebben valaki segíteni? Mert már mindent nézegettem és még mindig nem tudom, hogy kellenek-e előre ezek az orvosi alkalmasságik, az analitikushoz tudom, hogy kell általános, de ezt most fel is kell tölteni 15-e előtt vagy sem? Mert ugye a felvi nem írja, de máshol több infót nem láttam. Előre is köszönöm.

2016. jan. 31. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A felvin van egy olyan, hogy "feltöltendő dokumentumok". Ott mindent pontokba szednek és szépen leírnak. Ha nem találod, hogy fel kell-e, akkor nézd meg a suli lapját, hogy kérik-e. Ha ott sem találsz semmit, akkor holnap hívd fel a sulit.
2016. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most jelentkezzél ahova akarsz, ami egyértelmű azt töltsd fel, többit július 12-ig fel tudod tölteni, de további szakot már nem tudsz felvenni február 15 után, ha esetleg nem jelölted meg mind a 6 lehetőséget, de feltölteni tudsz.
2016. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan, akkor tedd föl
2017. febr. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!