Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtehet ilyet a tanár?

Megtehet ilyet a tanár?

Figyelt kérdés

Történelemből négyesre feleltem egyik órán, aznap csak én feleltem, és a következő órán is csak engem feleltetett.


Viszont én nem készültem másodszorra már, hiszen a tanárok nem szoktak egymás után kétszer ugyanazt a személyt feleltetni.


Nem tudtam semmit mondani az anyagból és egyes lett.



Ha jelentem az igazgatónál, akkor lehet tudna segíteni valahogy?


13/F



2016. febr. 1. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, megteheti. Nyilván azért csinálta így, hogy lássa, hogy akkor is tanulsz-e, ha "nem számítasz" arra, hogy felelsz.
2016. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Simán megteheti, ha ezzel odamész az igazgatóhoz, akkor körberöhögnek.
2016. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De a többi tanár még egyszer sem csinált ilyet.


Meg a következő órán miért megint engem feleltetett? Miért nem valaki mást?

2016. febr. 1. 14:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy neked legyen mit kérdezned... Sírás helyett inkább készülj minden órára legalább annyit, hogy egyest kapj...
2016. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

13 évesen a szüleid elvárják tőled, hogy tanulj. Gondolom nem kell dolgoznod, gondoznod a kistestvéredet, bevásárolnod és vezetni a háztatást.

Nem akarok bunkó lenni, de inkább magadban kéne keresned a hibát, mint a gonosz tanárban aki feleltet Téged. Tanulj a következő órára és szerezz egy ötöst!

2016. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk történelemből volt ilyen, hogy 3X egymás után felelt valaki, amúgy pont egy jótanuló gyerek volt, úgy volt, hogy a tanár először kihívott valakit, ő nem tudta elmondani az egész anyagot, utána mondta a tanár, hogy jó, akkor menjen ki mondjuk példának okáért Xy... És akkor kiment és elmondta:) De ő mindig készült, szóval kicsit nevetett is a szituáción. Középiskolában is talán előfordult ilyen, ott úgy feleltettett a tanár, hogy sorsultunk pár nevet, egy borítékban voltak a naplósorszámok, és lehet, hogy ott is volt ilyen, hogy valaki 3X egymás után felelt.
2016. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kellene egy tanárnak aszerint tennie, hogy Te mire számítasz. Mégis miért ne tehetne ilyet?
2016. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

"De a többi tanár még egyszer sem csinált ilyet. "


- Jaj, de imádom, amikor ezzel jönnek. Ilyenkor ezt szoktam mondani: "Tehát akkor azt mondod, a többi tanárt is meg kellene győznöm arról, hogy így kellene csinálnom?"

2016. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne tehetné? Nálunk még a tanárgyerekkel is megcsinálták, egyest kapott. És? Te férfi leszel, kezdj aszerint viselkedni. Felelősség.
2016. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult anno ugyanez. Elsőre ötöst kaptam, majd következő órán váratlanul megint én következtem. Órán figyeltem, így meglett a hármas.


És mivel óráról órára készülni kell, az nem lehet kifogás hogy most feleltem, akkor én nem tanulok.

2016. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!