Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szabad ilyet tennie a tanárnak?

Szabad ilyet tennie a tanárnak?

Figyelt kérdés

A faliújságra ki volt írva az iskolában, hogy egyik óra elmarad és más lesz helyette megtartva. Viszont én nem olvastam a faliújságot és a tanárok sem mondták.


Az órarend szerinti órára készültem és a másik tantárgyból nem hoztam el a könyvet meg a füzetet.


Akinek nem volt az új órára a felszerelése, annak a tanár egyest adott.


Szabad ilyet tennie a tanárnak ebben az esetben?



2016. febr. 1. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mire adhat egyest a tanár (felszerelésre adhat-e) az adott iskola házirendje szabályozza.
2016. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy szabad-e, mert aki ilyenre 1-est ad, az valami beteg lelkületű ember, aki csak azért ment a tanári pályára, hogy a gyerekeket szívassa. Egy ilyennel meg nem lehet vitázni, főleg nem felhozni, hogy mit szabad és mit nem, mert az ilyenek azt gondolják, hogy a szabályok csak a diákra vonatkoznak, nekik meg bármit lehet. Ebből jól kijönni nem lehet, szóval le kell nyelvi, és csöndben túlélni azzal a tanárral.
2016. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lenne, de mégis megteheti.


A rendőr is megbüntethet -nem Mo-on, "nyugaton"-, miután megállít és mire a vezető mellé ér, kicsatolja az ember az övet.

A bíróságra meg nem megy el, elengedik.


Ilyenek előfordulnak.

2016. febr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!