Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pontotok lett a központi...

Hány pontotok lett a központi felvételin? Mennyi a vitt pontszámotok? Hova szeretnétek jelentkezni?

Figyelt kérdés
NEkem 81 lett (matek 38 magyar 43), kitűnő vagyok és az Eötvös nyelvi lenne az első.. Tudom, sok ilyen kérdés volt már, csak még ennyire részleteset nem láttam és igazából engem ez érdekelne :)

2016. febr. 1. 18:38
 1/7 anonim válasza:
Nyelvi mármint nyelvi előkészítőű? Ha már tudsz az adott nyelven alapszinten, ne menj 5 éves nyelvibe, fölösleges. Én is elrontottam, semmi újat nemfogsz tanulni, csak elvesztegetett idő.
2016. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyelvi előkészítő igen :) A haladó angol- kezdő német. Most megyek középfokú angolra, úgy hiszem meg lesz addigra, de a német nagyon fontos lenne. Igazából azért választottam ezt a szakot, hogy 12. végére 2 felsőfokúm legyen, ami szerintem azért nagy szó. Egyébként én nagyon nyelvekkel szeretnék foglalkozni, így csak az 5 osztályosok jöhetnek szóba, de azért köszönöm, hogy szóltál :) Te hova jelentkezel?
2016. febr. 1. 18:48
 3/7 anonim válasza:

Hajrá hozzá :)

Én már egyetemre, ELTE - BTK a cél :)

2016. febr. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 81 pont lett és a Madách Imrét jelölöm elsőnek ( haladó német kezdő angol)
2016. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 melilem ***** válasza:
100%
Nekem 68 pontom lett sajnos, nagyon elkeserített nálam a JAG az első
2016. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én is 81 pontot írtam, és az Eötcösbe szeretnék menni, azzal a kis különbséggel, hogy én hatosztályosba jelentkezem. Még pár jobb gimnázium is esélyes, de a legelső mindenképpen az Eötvös. :)
2016. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is 81 pont lett. :) 40 matek, 41 magyar
2016. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!